Новини


«Завітав до нашої оселі Святий Миколай»

Свято Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на диво та здійснення заповітних мрій.
На нього чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. Дорослі мають подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітей, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Вже стало традицією для учнів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» вітати малюків дошкільних навчальних закладів зі Святом Миколая. 19 грудня 2019 року творчий колектив учнів школи завітав до дитячих навчальних закладів № 6,7, 8. Учні під керівництвом учителя історії Калітіної Л.М. та учителя музичного мистецтва Стеценко М.В. підготували для дітей виставу «Завітав до нашої оселі Святий Миколай». Вирушивши на пошуки Святого Миколая, діти разом з героями казкового дійства відгадували загадки, грали в ігри, співали і танцювали. Малюки добре поводились цілий рік, тому Миколай прийшов до них не з різочками, а приніс подарунки. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали від спілкування як маленькі глядачі, так і юні артисти.

​​​​​​