Новини


«Travelling Day»

6 червня 2019 року у літньому мовному таборі «Sunshine» КЗ «БОГОДУХІВСЬКАК ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» відбувся «Travelling Day», під час якого таборята вирушили у дивовижну подорож навколо світу. Кожен турист перед мандрівкою отримав закордонний паспорт і карту маршруту. Вони подорожували групами та відвідали Індію, Німеччину, Францію, США і навіть Арктику та Антарктику на Південному та Північному полюсах Земної кулі.

Під час подорожі до Індії діти дізналися цікаві факти про життя в цій країні, традиції та звичаї. Їм знадобилися не тільки знання з географії та мистецтва, але й вміння критично мислити та працювати у команді.

У Франції таборита детальніше познайомилися з визначними місцями та символами країни.

На зупинці «Deutschland» діти складали пазли, розповідали про цікаві місця Німеччини та України, розгадували загадки.

До Сполучених Штатів наші туристи подорожували на кораблі. Аж раптом на шляху до омріяної країни з ними трапилася неприємна пригода: корабель захопили морські пірати, вимагаючи від мандрівників виконання певних завдань англійською мовою . Але все закінчилося добре – діти впоралися з поставленими завданнями.

І нарешті , в найхолодніших куточках нашої планети діти отримали пізнавальну інформацію про життя людей в Арктиці та Антарктиці. Найцікавішим завданням виявилося знайти відмінності тваринного світу цих двох місць. Північний полюс – Арктика, часто називають «ведмежий полюс», адже саме там поширений білий ведмідь, а в Антарктиді ніколи не жили білі ведмеді.