Новини


Свято Першого дзвоника «Під пурпуровими вітрилами у новий навчальний рік».

3 вересня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» відбулося свято Першого дзвоника «Під пурпуровими вітрилами у новий навчальний рік». На шкільному подвір'ї, яке було стилізоване під палубу корабля з пурпуровими вітрилами, зібралася вся шкільна родина. Першокласників завели на борт шкільного корабля директор школи Ємельяненко Тамара Миколаївна разом з класними керівниками Шитохою А.П., Калюжною О.М., Десятниченко О.В.

На свято до школи завітало багато гостей: голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А., голова Богодухівської районної ради Панов С.Ф., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В. В., начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І. О., голова міської ради Голуб М. В., заступник міського голови Мальована О. А., головний спеціаліст державного архіву Харківскої області Коптєва О.А., депутат обласної ради Львова О.В., депутат районної ради Скорик О.О., головний інженер державного підприємства «Гутянське лісове господарство» Бабак О.О., матір Сергія Слісаренка Слісаренко Т. Д., колишній директор школи Дем'яненко К.Н. Гості завітали на свято не з пустими руками, а привезли з собою подарунки, які допоможуть учням здобувати знання, використовуючи новітні технології.

На борту шкільного корабля не було байдужих, адже всім було цікаво спостерігати за діяннями Джека Горобця та його команди, які викрали подарунки першокласників, підтанцьовувати разом з командою юних матросів. А яким безпосереднім був виступ першокласників, які артистично виконали свою першу шкільну пісню! Апогеєм свята стало виконання групою старшокласників Гімну школи. Для учнів пролунав перший дзвоник нового 2018/2019 навчального року, який дали першокласники Шарова Дар'я і Коваленко Матвій та одинадцятикласники Сухина Олександр та Іванова Євгенія. За традицією учні 10-х та 11-х класів відвели малюків на перший урок у затишні класи Нової української школи.