Новини


Інтерактивна казка «Новорічні пригоди Аліси в Країні Див"

21 грудня 2018 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» панувала святкова атмосфера, адже розпочалися новорічні ранки у молодших школярів. Першими підхопили новорічну естафету другокласники. Творча група учнів підготувала для малечі інтерактивну казку «Новорічні пригоди Аліси в Країні Див". Разом з казковими героями Алісою, Чеширським котом, Білим кроликом, Труля-ля і Траля-ля діти подорожували чарівною Країною Див, де на них чекали незвичайні сюрпризи та завдання. Разом з Капелюшником та мишкою Сонею діти будували казкову фортецю та грали в сніжки, з Червоною королевою та Картами влаштували змагання з крокету, а створювати зимовий пейзаж з кінетичного піску, за допомогою пазлів створювати картини допомагали малятам Гусениця, птах Додо з помічниками. Дід Мороз та Снігуронька привітали дітей зі святом, допомогли запалити вогники на ялинці та разом з малечею танцювали і веселилися. Кульмінацією свята було вручення солодких подарунків, які придбали для дітей батьки.

На свято до дітей завітали голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко. Вони привітали малечу, побажали їм зростати здоровими та щасливими.
Не обійшлось і без подарунків від керівництва району: початкова школа закладу поповнилася екраном та проектором, придбаними за кошти районного бюджету.