Новини


День здоров'я

6 вересня 2019 року в рамках місячника здоров'я «Здоров'я – найбільша цінність у житті людини» у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» був проведений День здоров'я.

Теплого вересневого ранку учні 5-11-х класів разом з учителями зібрались на шкільному подвір’ї. У всіх був піднесений радісний настрій, і на душі, і в природі панувало тепло. Після музичної веселої зарядки та проведеного інструктажу з безпеки життєдіяльності велика шкільна родина вирушила до міського ставка «Копань».

Як зграйки мурашок розташовувалися класи на території поблизу ставка. Короткий перепочинок, сніданок, і насичена спортивна програма дня розпочалася. Члени учнівської ради під керівництвом педагогів-організаторів, вчителі фізичної культури, музичного мистецтва підготували для учнів 5-7 класів спортивно-розважальний квест, а для 8-11 класів - спортивно-туристичну смугу перешкод. Всі учасники демонстрували спритність та витривалість, уміння долати труднощі та взаємовиручку.

А як же в поході обійдешся без пісні, яка згуртовує і зближає навіть тих, хто вважає, що не вміє співати. Пролунали різноманітні пісні, але найголовніше, що кожен відчув себе частинкою шкільного дружнього колективу.

Хочеться подякувати всій творчій групі педагогів, які взяли участь у підготовці і проведенні Дня здоров’я: учителям фізичної культури Попкову В.В., Дзюбі Л.М., Зоріній О.І., Гальченко А.С., педагогам-організаторам Остаховій Н.С., Сімченко І.В., учителю музичного мистецтва Стеценко М.В. та всім класним керівникам 5-х - 11-х класів.