Новини


День початкової школи

4 грудня 2020 року у КЗ «Богодухівський ліцей №2» був «кольоровий» День початкової школи. Тема дня – «Цікавий світ навколо тебе». Для кожної паралелі - свій колір, тому в учнів та вчителів були присутні елементи одягу відвідповідного кольору. Першачки обрали білий колір, другокласники – жовтий, третьокласники – червоний, четвертокласники – зелений .

Першачки поринули у світ казок. Для них учителі підготували вікторини, загадки, ребуси, виставки книг, пергляд та інсценізацію казок. Взяли участь у проєкт і" Улюблена казка", де діти разом з батьками підготували малюнок улюбленої казки, а потім презентували його у класі

Другокласники дізнавалися про дивовижний світ тварин – переглядали відео, малювали малюнки, розгадували ребуси.

Третьокласники цей провели під девізом " Розмаїття, таємниці, загадки та відкриття чарівного світу природи". Вони експериментували, виготовляли маски та інсценізували, грали в інтелектуальні ігри. Підводячи підсумок попереднього місяця, діти завершили виготовлення лепбуків про рослинний і тваринний світ України та взяли участь в інтелектуальному змаганні "Поклик Джунглів" . Перемогла дружба. Не тільки "травоїдні", а й "хижаки" із задоволенням поласували мандаринками.

Четвертокласники поринули у світ науки, дізнавались цікаві наукові факти, проявляли інтелектуальні здібності у вікторинах , іграх, конкурсах.

День початкової школи – це пізнавально, цікаво, захоплююче, весело!