Новини


Благодійний ярмарок до дня Святого Миколая

Новорічно-різдвяні свята завжди зігрівають серце, дарують надію на добрі події та повертають у дитинство. І так хочеться, щоб всі повірили у здійснення бажань.

17 грудня 2019 року у КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2» панувала особлива атмосфера свята. У переддень дня Святого Миколая у школі відбувся передсвятковий благодійний ярмарок.

На ярмарку можна було придбати унікальні рукотворні подарунки й сувеніри (іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, підсвічники), сфотографуватися біля фотозони з каміном, свічками і новорічною ялинкою. Всю цю красу виготовили і створили члени гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Фантазія» під керівництвом учителя трудового навчання Кіпріч М.М.

А як гамірно було у залі, де продавалися різноманітні смаколики: печиво, тістечка, цукерки, желе, пиріжки! І діти, і батьки доклали чимало старань, щоб підготуватись і створити шедеври кулінарного мистецтва. У кав՚ярні, яка працювала на ярмарку, можна було відпочити під час перерв між уроками, скуштувати придбану на ярмарку смакоту та випити запашного чаю або кави.

За рішенням учнівської ради школи виручені на ярмарку кошти будуть витрачені на придбання подарунків до дня Святого Миколая малюкам дитячих садків та перераховані для підтримки благодійних програм, що проводить Міжнародний благодійний фонд «Сильні Духом» (на лікування дітей в лікарні «ОХМАТДИТ», центрах СНІДу, онкологічних, неврологічних, токсикології та педіатричних відділеннях медичних установ України та дітей, які постраждали під час бойових дій на сході країни).

$IMAGE11$