Новини


Засідання педагогічної ради в режимі онлан-конференції
Доданий 01.06.2020

29 травня 2020 року  у КЗ "Богодухівський ліцей №2" було проведено засідання педагогічної ради в режимі онлайн-конференції. На засіданні було розглянуто питання про переведення учнів до наступних класів, про підсумки річного оцінювання екстернів, про випуск із ліцею учнів 9-х класів, які не виявили бажання продовжити навчання в закладі.

...

Всесвітній день вишиванки
Доданий 22.05.2020

Вишиванка завжди була і залишається кодом українського народу, його оберегом та символом. Вона поєднує сучасну молодь з нашими славними предками: козаками, чумаками та навіть скіфами. А сьогодні – єднає українців з найвіддаленіших куточків нашої планети.

Учні КЗ «Богодухівський ліцей №2» не лише вивчають і цінують історію свого народу, а й з великою радістю пропагують вишиванку серед сучасної молоді. Вони взяли активну участь у челенжі #ВишиванкаЄднає, розуміючи, що перш ніж одягнути у вишиванку тіло, потрібно в неї одягти душу.

...

Всесвітній день вишиванки
Доданий 22.05.2020

21 травня 2020 року педагоги КЗ "Богодухівський ліцей №2" взяли участь у Всесвітньому  дні  вишиванки.

...

Засідання педагогічної  ради
Доданий 15.05.2020

14 травня 2020 року відбулася засідання педагогічної  ради в режимі конференції ZOOM, на якому було розглянуто питання щодо організованого закінчення 2019/2020 навчального року.

...

Карантин-не привід сумувати
Доданий 12.05.2020

Продовжуємо, робити освітній процес удома цікавим та захоплюючим... Карантин-не привід сумувати. Добрий гумор допомагає долати будь-які труднощі. Учнівська рада КЗ "Богодухівський ліцей №2" вирішили створити жартівливе відео-мотивацію щоб показати, що під час карантину у всіх є можливість самодовконалитися, зайнятися своїм хобі замість того щоб смувати...

...

Челендж, присвячений Дню пам՚яті та примирення і 75-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Доданий 04.05.2020

4  травня 2020 року учні КЗ «Богодухівський ліцей № 2» долучилися до проведення челенджу, присвяченого Дню пам՚яті та примирення і 75-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який був організований сектором освіти Богодухівської районної державної адміністрації.

...

"Дивосвіт природи"
Доданий 30.04.2020

Продовжуємо робити освітній процес удома цікавим... Людина - невід'ємна частина природи, ніхто не повинен про це забувати. В наш час деякі люди, нажаль, надають перевагу віртуальному світу не помічаючи дивовижної краси природи. Саме тому, в рамках двомісячника "Земля-наш спільний дім", учні 6-х класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2" під керівництвом педагогів-організаторів Остахової Н.С. та Сімченко І.В., створили відеоролик "Дивосвіт природи".

...

Двомісячник "Земля-наш спільний дім"
Доданий 28.04.2020

Земля-наш спільний дім, а тому кожен з нас повинен дбати про неї. Шкода, що про цю просту істину часто забувають. Соціальна реклама, мабуть, один з кращих способів нагадати людству: захист навколишнього середовища-це надзвичайно важливо, тому учні 6-х класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2" в рамках двомісячника "Земля-наш спільний дім" під керівництвом педагогів-організаторів Остахової Н.С. та Сімченко І.В. взяли участь у створенні онлайн-колажу "Живи у злагоді з природою", нагадавши всім про значення природи для людини.

...

Всесвітній день Землі
Доданий 22.04.2020

Не зважаючи на те, що увага всієї планети прикута до боротьби з пандемією, 22 квітня 2020 року  у світі вп’ятдесяте відзначають Всесвітній день Землі, свято любові та турботи про нашу домівку.

Заходи   до Всесвітнього дня Землі спонукають людей бути  уважнішими до такого вразливого довкілля, тому учні КЗ «Богодухівський  ліцей № 2» щорічно долучаються до них.

У  зв’язку з тим, що цьогоріч цей день проходить в умовах карантину, Учнівська рада ліцею разом з педагогами-організаторами  Н.Остаховою та І.Сімченко вирішили згадати найяскравіші моменти  цієї діяльності.

...

Онлайн-виставка "Писанка-символ життя!"
Доданий 15.04.2020

Наразі, через карантин, діти опинилися у полоні своїх домівок, але чи є це приводом до припинення реалізації творчих планів та задумів? Звичайно, що ні! Тож, робимо освітній процес удома цікавим і корисним. 15 квітня 2020 року учні 5-х класів, під керівництвом педагогів-організаторів Остахової Н.С. та Сімченко І.В., взяли участь в онлайн-виставці "Писанка-символ життя!". Створюючи малюнки писанок, діти, дистанційно знайомилися з традиціями святкування Великодня в Україні.

...

Районний конкурс "Вічне слово Кобзаря"
Доданий 11.03.2020

12 березня 2020 року учні 5-10-х класів КЗ "Богодухівський ліцей №2" взяли участь у церемонії нагородження учасників районного конкурсу "Вічне слово Кобзаря", присвяченого творчості Т.Г. Шевченка. Дипломами переможців і подарунками були нагороджені Тронько Марія (учениця 6-Б класу), Москаленко Олександра (учениця 10- Б класу). Подяками були відзначені Кулик Альона (учениця 5-В класу), Вассерман Іван ( учень 6-А класу), Кравченко Софія ( учениця 8-В класу), Малецька Валерія (учениця 10-А класу), Осебська Ірина (учениця 10-А класу)

...

ІІІ (обласний) етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Доданий 11.03.2020

11 березня 2020 року у приміщенні КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбулися урочистості з нагоди відзначення Шевченківських днів в Україні, у межах яких було проведено нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Дегтяр Вікторія, учениця 9-В класу КЗ «Богодухівський ліцей №2» отримала Диплом ІІІ ступеня у номінації «Історія України і державотворення». Вітаємо переможницю та її наставника  Рідкокашу С. М.

...


1-12 13-24 25-36 ... 529-540 541-544