Пришкільний дитячий табір відпочинку "Сонечко"


Пришкільний дитячий табір  відпочинку "Сонечко"

   

 

16 червня 2017 року відбулося закриття зміни у пришкільному таборі відпочинку "Сонечко". У гості до таборят завітали Нептун із своїми морськими підлеглими: Русалками, Рибами та Морським Чортом.  Діти грали в ігри, виконували цікаві завдання, збирали "перлини". Таборята разом із своїми загоновими вожатими підготували  прощальний концерт. Наприкінці свята усі діти отримали солодкі подарунки: цукерки та морозиво і пообіцяли наступного року зустрітися знову.

15 червня 2017 року в англомовному таборі був проведений День навколишнього середовища ("Environmental Day") . Таборята 5 загону уявили себе справжніми волонтерами всесвітньовідомої організації Greenpeace та спробували переконати всіх присутніх, що саме вони можуть врятувати нашу планету від забруднення. Діти створювали плакати, виконували різноманітні вправи. Розширили знання не лише  англійської мови, а й екології. Таборята 6 загону взяли участь у проекті "Рослини нашої місцевості", результатом якого стало створення гербарія. А ще діти залюбки взяли участь в акції "Допоможемо рослинам разом" та полили молодий яблуневий садок.

 

14 червня 2017 року у англомовному таборі був проведений День театру ("Theatre Day"). Діти  6-го загону переглянули мультфільм про життя і творчість В. Шекспіра, після цього виконали різноманітні завдання, щоб закріпити знання та інформацію, яку вони отримали. Із задоволенням таборята взяли  участь у кумедному інсценуванні казки "The Bun" (Колобок).

14 червня 2017 року у пришкільному таборі "Сонечко" була проведена  гра-квест "У пошуках Золотого ключика". Таборята мандрували станціями, на  яких на них чекали Буратіно, Мальвіна, П'єро, Пес Артемон, Лисиця Аліса та Кіт Базіліо. Під час гри діти із задоволенням розв'язували логічні задачі, вчилися серверувати стіл та знайомилися із правилами етикету, проходили полосу перешкод, брали участь у естафеті на "конях", грали в гру "Перевтілення". За правильно виконані завдання діти отримували "ключики", щоб у подальшому відкрити скриню із казковими монетами "сольдо". Усі учасники гри отримали солодкі подарунки. 

13 червня 2017 року у англомовному таборі пройшов спортивно-інтелектуальний день "Sport Day". Діти 5-го та 6-го загонів пригадали назви різних видів спорту та спортивного обладнання, дізналися багато цікавого із життя видатних українських спортсменів. У 5-му загоні таборята виконували вправи, вивчили скоромовку, переглянули історію та виконали пісню. По завершенню заходу діти виготовили плакат.  

13 червня 2017 року у пришкільному таборі «Сонечко» було цікаво і весело. Таборята 1-го загону здійснили екскурсію на страусину ферму у село Вікторівка. Діти із задоволенням "спілкувалися" з тваринами та птахами господарства. У 2-му загоні був проведений День фантазерів та спортивна година "Веселі та завзяті", під час якої таборята проявили спритність та командний дух.

12  червня 2017 року  у мовному таборі "Sunshine" був проведений "Quiz Day".  Таборята 5 загону потрапили на гру "The Most Intelligent", де кожен намагався здобути найбільшу кількість балів для своєї команди. Розумники проявили неабияку впертість під час виконання завдань. Діти 6 загону взяли участь у грі "Jeopardy". Вони розширили свої знання не тільки з англійської мови, а й з інших галузей.

12 червня 2017 року у пришкільному таборі "Сонечко" була проведена квестова гра "Робінзонада". Діти прибули на уявний безлюдний острів, де на них чекали різноманітні випробовування. Таборята під час зупинок зустрілися з племенем туземців, рибалкою та виконали завдання , які їм запропонували: рвали кокоси, ловили рибу, доїли козу, збирали черепашачі яйця, будували хижу та виконали "танок дикунів". Діти добре розважились та отримали заряд позитивних емоцій.

9 червня 2017 року у пришкільному таборі відпочинку "Сонечко" був проведений День спорту. У 2-му загоні відбулася Олімпійська година "Швидше, вище, сильніше". Учні 3-го загону взяли участь у шаховому турнірі. Таборята усіх загонів пройшли стежинами спортивного квесту. Неперевершеним був спортивний флешмоб із гімнастичними палками. Усі учасники  отримали солодкі подарунки.

Останній день другого тижня у літньому мовному таборі був присвячений темі "Їжа" (Food). Вранці учителя англійської мови  разом із дітьми валаштували  пікнік на свіжому повітрі, під час якого обговорювали кориснісь тієї їжі, що взяли на пікнік. О другій половині дня таборятам були запропоновані завдання із реального життя: обрати тільки корисну їжу для споживання, здійснити покупки у супермаркеті та, що саме цікаве, здійснити подорож до справжнього магазину та купити продукти харчування,  які були зашифровані у списку, і не вийти за межі даної суми грошей. 

7 червня 2017 року у дитячому парку була проведена гра-квест "Монстри на канікулах". Діти подорожували по 6-ти станціях, де на них чекали зустрічі з героями мультфільмів та цікаві випробовування. Таборята отримали заряд позитиву та солодкі подарунки.

7 червня 2017 року  у літньому мовному таборі був проведений День музики. Таборята виконували цікаві завдання, поєднуючи навчання з відпочинком, вивчали сучасні англійські пісні. Підсумком цього дня стало проведення "Євробачення по-нашому" та створення міні-книги "My favourite sjng".

Другий тиждень у літньому мовному таборі "Sunshine" розпочався із Дня Японії (Japanese Day). Таборята загонів "Sunny Kids" та  "V.I.P"  поринули у чарівний світ японської культури. Діти познайомилися з найцікавішими фактами про східну країну, навчилися їсти рис палочками, спробували оволодіти мистецтвом орігамі, створювали японські зачіски, побували на чайній церемонії та  одержали масу позитивних емоцій.

2 червня 2017 року  у літньому мовному таборі "Sunshine" був проведений "День веселощів" ("Funny Day"). Діти 6-го та 5-го загонів провели його дуже позитивно. Зовнішній вигляд відповідав тематиці дня. Діти нанесли аквагрим, створили креативні зачіски. У 6-му загоні пройшли веселі змагання, естафети, рухливі ігри. Таборята 5-го загону підготували жарти англійською мовою, складали розповідь про цікаву тваринку, читали кумедну історію та із задоволенням взяли участь у рухливих змаганнях.

5 день у пришкільному таборі "Сонечко" пройшов цікаво та весело. Малята 1-го  загону  відвідали пожежну частину міста, де ознайомилися із нелегкими буднями пожежних, переглянули техніку та експонати музею. Діти 2-го загону, створивши казковий аквагрим, взяли участь у вікторині "У світі чарівної казки" та у конкурсі малюнку на асфальті. Таборята 3-го та 4-го загонів здійснили екскурсію до місцевого відділу "Укртелекому".

1 червня 2017 року у літньому мовному  табірі "Sunshine" відбувся "Travelling Day". Діти 5-го та 6-го загонів разом із учителями англійської мови та вихователями здійснили подорож до лісу, де на них чекали захоплюючі конкурси. Дітям були запропоновані завдання "Відгадай, хто я", "Що у магічній скрині?", "Знайди відповідь на загадки у лісі" та інші. По закінченню усі учасники отримали солодкі призи. Вивчення англійської на природі - це цікаво!

31 травня 2017 року у літньому мовному  табірі "Sunshine" був проведений "Cartoon Day". Таборята 1-го, 2-го та 5-го загонів переглядали мультиплікаційні фільми, виконували завдання, вчили слова англійською мовою, описували казкових героїв, грали у рухливі ігри.

3-й день у пришкільному таборі «Сонечко» пройшов бурхливо і насичено. Після ранкової зарядки та сніданку 5-й та 6-й загони вирушили на екскурсію до Богодухівського електромеханічного заводу. Діти побували в цехах заводу, на його території, побачили, яку продукцію виготовляють робітники.

У 1.2,3,4 загонах кипіла робота над створенням колажів «Ось які ми». Таборята разом з вожатими приклали багато зусиль, щоб передати на папері характери, захоплення та таланти дітей свого загону. Після обіду діти грали в ігри на свіжому повітрі, проводили конкурси, змагання.

Перший день літа у пришкільному таборі «Сонечко» був дійсно сонячним. 1 червня відзначається День захисту дітей, тому і програма дня у таборі була насиченою і цікавою. 1 та 2 загони провели цей день, займаючись спортом, адже вожаті підготували для них веселі спортивні естафети та прогулянку у дитячому парку. 3 загін здійснив екскурсію до редакції газети «Маяк» , а потім разом з вожатими діти брали участь у конкурсах та розважались у парку. 4,5,6 загони святкували День захисту дітей на природі.

30 травня 2017 року у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» Богодухівського колегіуму №2 відбулося урочисте відкриття табірної зміни. На святково прибраному подвір'ї зібралися 185 учнів 1-7 класів, які об'єдналися у шість загонів, вихователі та загонові вожаті. Дітей привітали заступник директора з виховної роботи Кійко Н.Г., начальник табору Рєчкіна С.В., які побажали всім дружнього , веселого та змістовного відпочинку в таборі.

На лінійці був піднятий прапор табору, діти виконали Гімн Сонячної країни, який супроводжувався запальним танцем. Всі шість загонів разом із загоновими вожатими підготували виступи-презентації. Кожен загін придумав та обіграв свою назву, девіз, кричалку, діти виконали загонові пісні дружби. Після лінійки на таборят чекали конкурси, розваги, цікаві загонові справи і, звичайно, смачний обід.

29 травня 2017 року у колегіумі розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку «Сонечко». У цей день діти відвідали музичну виставу у районному будинку культури та готувалися до урочистого відкриття табірної зміни.

На базі пришкільного табору відпочинку "Сонечко" розпочав свою роботу літній мовний табір "Sunshine". Цього року у таборі два англомовних загони "Sunny Kids" та "V.I.P". Першого дня роботи табору відбулося знайомство англійською мовою "Let's Meet". Діти розповідали про свої хоббі та захоплення, а потім  працювали над створенням загонової пісні та девізу.