Школа, дружня до дитини


8 грудня 2015 року  в колегіумі було проведене засідання методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів. Відкрите заняття (Тематичний діалог « Толерантність у нашому житті») провела соціальний педагог Рєчкіна С.В. Готуючись до заходу, учні 9-А класу, члени волонтерського клубу «Крила надії», досліджували теми: « Чи живе толерантність у колегіумі?», «Чи толерантна молодь у Богодухові?», «Толерантне ставлення до батьків та до людей з особливими потребами». Творчі групи презентували свої наробки: відео, інтерв’ю з учнями колегіуму, вчителями, жителями міста. Учні обговорили проблеми толерантного ставлення  людей у суспільстві  та  надали поради однокласникам, як бути толерантним.

 

1 грудня 2015 року до Всесвітнього  дня боротьби зі СНІДом у колегіумі була організована виставка колажів "Молодь за здоровий спосіб життя" та проведена інтерактивна гра-виставка "Маршрут безпеки". Форми виховної діяльності були підготовлені та проведені членами учнівської ради колегіуму.

25 листопада 2015 року розпочався Тиждень толерантності у колегіумі. Лідери учнівського самоврядування засвітили "ліхтарики толерантності" у своїх класних колективах, розпочавши акцію "Тиждень без лихослів'я". Учні, батьки та вчителі колегіуму протягом тижня матимуть можливість висловити свою думку на інформаційних стендах, відповівши на питання: "Чи живе в колегіумі толерантність?" Класні керівники проводять  різноманітні форми діяльності про доброту, ввічливість та взаєморозуміння у шкільному середовищі.

У колегіумі в рамках тижня основ здоров'я працювала творча лабораторія, під час  якої учні створили малюнки на тему "Здоров'я - це ..." та виготовили колажі на відповідну тематику. Також школярі мали можливість розгадати кросворди про здоров’я, дізнатися думки відомих людей та цікаві факти.

9 листопада 2015 року в рамках тижня "Основ здоров'я" учитель Вирвихвост В.О провела урок-подорож  "Круїз до острова Здоров'я".

У бурхливе плавання вирушили кораблі: "Перлина", "Вікторія", "Мореплавці", "Файні дівчата" та "Ямайка". Пасажирами і моряками круїзних лайнерів були учні 6-х класів. Разом із капітанами кораблі долали безліч рифів: "Кмітливі та уважні", "Відважні матроси", "Я - здоровий" та інші. Усі моряки були активні та з успіхом дісталися до острова "Здоров'я".

20 вересня 2015 року учні та вчителі  колегіуму взяли участь  у районному святі з нагоди Міжнародного дня миру.

4 вересня 2015 року у колегіумі був проведений День здоров'я для учнів 5-11 класів. В програмі були такі конкурси: облаштування лісового містечка, туристична смуга перешкод,  "Лісовий хіт сезону - 2015"та конкурс пісні.