Проект "Вчимося жити разом"


   

Ресурсні портали проекту:

www.autta.org.ua

www.helte.org.ua

www.wordshelp.com.ua

Звітні матеріали педагогів-тренерів за Проектом:

Анкета зворотного звязку з уроків-тренінгів для учнів

АНКЕТА ДЛЯ САМОАНАЛІЗУ ТРЕНІНГІВ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Вчимося жити разом у Харківській області

16 грудня 2016 року учні 7 - Б та 7 - В класів пройшли он - лайн опитування в рамках проекту "Вчимося жити разом".

28 листопада 2016 року  в рамках проекту "Вчимося жити разом" у 7-х класах були проведені тренінги.

Учитель Вирвихвост В.О. провела у 7-А класі тренінг "Керування стресами", під час якого  учні вчилися розпізнавати ознаки стресу і стресових навантажень, пояснювали, як стрес впливає на здоров'я та визначали способи  керування ним.

У 7-Б класі був проведений тренінг "Конструктивне розв'язання конфліктів", під час якого  діти пояснювали важливість вміння розв'язувати конфлікти, називали способи подолання конфліктних ситуацій та дізналися, як конструктивно вирішити конфлікт.

Учні  7-В класі взяли участь у тренінзі "Стрес в екстремальних ситуаціях", під час якого  учні називали стресори, які чатують на людину, розповідали про головні передумови виживання в екстремальних ситуаціях та демонстрували вміння вірити в себе та змінювати негативні думки на позитивні.

10 жовтня 2016 року у 7-х класах були проведені тренінги в рамках проекту "Вчимося жити разом".

Учитель Вирвихвост В.О. провела у 7-А класі тренінг "Розбудова самооцінки", під час якого учні оцінювали рівень своєї психологічної рівноваги та самооцінки.

У 7-Б класі був проведений тренінг "Синергія стосунків", діти визначали значення терміна "Синергія", аналізували якість своїх стосунків та намагалися поліпшити їх.

Учні 7-В класу взяли участь у тренінзі  "Стрес і психологічна рівновага". Учитель ознайомив учнів із видами стресових ситуацій та способами виходу із них.