Інформація про заклад освіти


ІНформація

про Комунальний заклад "Богодухівський ліцей №2" Богодухівської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

1937

2006 рік – Богодухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 була реорганізована в Богодухівський колегіум № 2

14.08.2017 – Богодухівський колегіум №2 реорганізовано в КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІІ СТУПЕНІВ №2» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23.01.2020 - змінено тип і назву на Комунальний заклад "Богодухівський ліцей №2" Богодухівської районної ради Харківської області.

 

Директор ліцею

Ємельяненко Тамара Миколаївна, освіта повна вища, за фахом учитель англійської та німецької мов, спеціаліст вищої категорії. Заклад очолює з вересня 2012 року.

 

Контингент учнів

У закладі освіти на 01.06.2020 навчається 1001 учні та 19 вихованців дошкільного підрозділу, з них учнів:

- 1-4-х класів – 416 чол.,

- 5-9 класів – 501 чол.,

- 10-11 класів – 67 чол.

Випускників 9-х класів – 109 учнів.

Випускників 11 класу – 20 учнів.

Братимуть участь у ЗНО 20 учнів 11-го класу.

 

Мова навчання

 

Українська мова.

 

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за напрямами: філологічний, суспільно-гуманітарний та такими профілями:

- історичний – 1 клас, 21 учень;

- українська філологія – 2 класи, 45 учнів.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 109 педагогів,

з них мають:

кваліфікаційні категорії мають:

спеціаліст вищої категорії – 50

спеціаліст першої категорії – 22

спеціаліст другої категорії – 18

спеціаліст – 19

«старший учитель» – 16

«учитель-методист» - 15

Забезпечення харчуванням

У закладі освіти організовано одноразове гаряче харчування для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування (1-11-ті класи); дітей з малозабезпечених сімей (1-4-ті класи); учнів, батьки яких мають статус учасника бойових дій в зоні ООС (АТО) 1-11-ті класи; учні 1-4-х класів, які проживають на території Богодухівської міської ради та Сухининської, Вінницько-Іванівської, Олександрівської, Забродівської, Павлівської, Крисинської, Синянської, Вікторівської, Івано-Шийчинської сільських рад.

Таким чином, безкоштовним гарячим харчуванням охоплено 396 здобувачів освіти.

За рахунок освітніх субвенцій - 18 учнів, а саме:

діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування -10 учнів

діти з малозабезпечених сімей – 5 учнів;

діти охоплені інклюзивним навчанням – 3 учні.

За кошти Богодухівської міської та районної рад у відношенні 50/50 % – 352 учні

а саме:

учні 1-4 класів без пільгових категорій – 312 учнів;

учні 1-11 класів, батьки яких мають статус учасника бойових дій в зоні ООС (АТО) - 40 учнів.

Харчуються за кошти сільських рад– 29 учнів, а саме:

Вінницько-Іванівської сільської ради – 6 учнів;

Олександрівської сільської ради – 2 учні (6-8 кл.):

Сухинянської сільської ради – 7 учнів;

Забродівської сільської ради – 4 учні (з них 1уч. 7 кл.);

Павлівської сільської ради – 2 учні;

Крисинськаої сільської ради – 3 учні;

Сінянської сільської ради – 3 учні (з них 2 уч. 5-6 кл.);

Вікторівської сільської ради – 1 учень;

Івано-Шийчинської сільської ради – 1 учень.

Творчий потенціал

У закладі освіти організовано одноразове гаряче харчування для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування (1-11-ті класи); дітей з малозабезпечених сімей (1-4-ті класи); учнів, батьки яких мають статус учасника бойових дій в зоні ООС (АТО) 1-11-ті класи; учні 1-4-х класів, які проживають на території Богодухівської міської ради та Сухининської, Вінницько-Іванівської, Олександрівської, Забродівської, Павлівської, Крисинської, Синянської, Вікторівської, Івано-Шийчинської сільських рад.

Таким чином, безкоштовним гарячим харчуванням охоплено 396 здобувачів освіти.

За рахунок освітніх субвенцій - 18 учнів, а саме:

діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування -10 учнів

діти з малозабезпечених сімей – 5 учнів;

діти охоплені інклюзивним навчанням – 3 учні.

За кошти Богодухівської міської та районної рад у відношенні 50/50 % – 352 учні

а саме:

учні 1-4 класів без пільгових категорій – 312 учнів;

учні 1-11 класів, батьки яких мають статус учасника бойових дій в зоні ООС (АТО) - 40 учнів.

Харчуються за кошти сільських рад– 29 учнів, а саме:

Вінницько-Іванівської сільської ради – 6 учнів;

Олександрівської сільської ради – 2 учні (6-8 кл.):

Сухинянської сільської ради – 7 учнів;

Забродівської сільської ради – 4 учні (з них 1уч. 7 кл.);

Павлівської сільської ради – 2 учні;

Крисинськаої сільської ради – 3 учні;

Сінянської сільської ради – 3 учні (з них 2 уч. 5-6 кл.);

Вікторівської сільської ради – 1 учень;

Івано-Шийчинської сільської ради – 1 учень.

 

Гурткова робота

У закладі працює 6 гуртків: «Чорнобривець», «Фантазія», «Баскетбол», «Волейбол», «Тоеквандо».

 

Підвіз учнів та вчителів

Відповідно до Закону України «Про освіту», на виконання районної програми «Шкільний автобус» у закладі освіти організовано підвезення для 215 учнів, 6 вихованців та 11 педагогів.

 

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 77 класних кімнат (15 навчальних кабінетів), 85 комп’ютерів (включаючи 5 комп’ютерних класів - 44 ПК), 11 класів з інтерактивними поверхнями, 25 класів із засобами візуалізації (19 - з телевізором, 6 – з проектором), 54 ноутбуки, 1 спортивний зал, 4 майстерні, 4 їдальні.

Бібліотечний фонд налічує – 37659 примірники художньої та навчальної літератури, у тому числі підручників 18029.

 

Досягнення вихованців

У грудні 2019 року талановиті учні закладу Доценко Дмитро, Саранча Дмитро, Голубничий Олег, Точона Поліна, Горпинченко Валерія стали стипендіатами премії Богодухівської районної ради "Майбутнє Богодухівщини" у номінаціях "Освіта", "Спорт", "Мистецтво".

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Диплом ІІ ступеня отримала Дмитришина Євгенія (10-А клас) «Урожайність гібридів соняшника в умовах Богодухівського району» - секція «агрономія».

З 15 по 21 жовтня 2019 року учні закладу взяли участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Свої знання перевірили учні 3-11-х класів загальною кількістю 438 чоловік.

З 02 листопада по 22 грудня 2019 року 59 учнів закладу брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. 10 учнів школи стали переможцями (посіли перші місця), із них 6 – увійшли до складу команд для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Другі місця посіли 20 учні, треті – 15.

Із 11 січня по 15 лютого 2020 року 5 учнів закладу брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із географії, історії, правознавства, математики та біології. На основі спільних рішень оргкомітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали: Заєць Вікторія (8-Б клас) – диплом ІІІ ступеня з біології; Доценко Дмитро (10-А клас) – диплом ІІІ ступеня з географії та історії.

У листопаді пройшов І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка. Переможцем ІІ етапу (І місце) визнано Котляр Олесю ученицю 6-Б класу. У ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика перемогу здобула Артеменко Анастасія, учениця 3-Б класу.

Трусенко Радміла, учениця 11-А класу, стала переможцем ІІ етапу Обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя».

Дегтяр Вікторія, учениця 9-В класу, отримала Диплом ІІІ ступеня у ХІХ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…») у номінації «Історія України і державотворення».

У березні учні закладу взяли участь у районному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря». Найкращими стали учениці: Тронько Марія, 6-Б клас, Москаленко Олександра, 10-Б клас.

Учениця 10-А класу, Малецька Валерія, взяла участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

26.02.2020 - участь учнів 6-10-х класів у міжнародному конкурсі з англійської мови «Write on! Competition». Учень 8-Б класу Саранча Дмитро здобув перемогу серед учнів 8-х класів в районному етапі конкурсу.

Капустян Катерина, учениця 11-А класу отримала Диплом І ступеня у конкурсі творів есе з психології, який проходив в рамках ІІІ міжрегіональної науково-практичної конференції з профорієнтації та професійного вдосконалення психологів «Харківський осінній марафон психотехнологій».

У 2019/2020 навчальному році 61 учень закладу взяв участь у конкурсі "МАН-ЮНІОР Ерудит-2019" у номінації "Історія", «Астрономія», «Екологія», «Техніка». Дипломи І ступеня отримали 46 учнів закладу.

Протягом навчального року учні школи брали активну участь у творчих конкурсах району, виставках, а саме: «Український сувенір», «Новорічна композиція», «Зимовий вернісаж», «Різдвяна писанка», «Замість ялинки – новорічний букет», малюнків до Дня пам'яті та примирення та 75-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Ми пам’ятаємо!», дитячих творчих робіт «Жива вода – Дельта», проведений челендж до Дня пам'яті та примирення та в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття».

Заклад має такі досягнення в районних змаганнях за 2019/2020 навчальний рік:

І місце у змаганнях з футболу серед учнів 8-х класів (Попков В.В.);

ІI місце у змаганнях з футболу серед учнів 7-х класів (Попков В.В.);

ІII місце у змаганнях з футболу серед учнів 6-х класів (Попков В.В.);

І місце у спартакіаді допризовної  молоді  серед учнів 9-11х класів закладів загальної середньої освіти (Попков В.В.);

І місце у змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства серед учнів 7-9 класів  (Гальченко А.С.);

ІI місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів 10-х класів (дівчата) (Гальченко А.С.);

ІІI місце у змаганнях з настільного тенісу серед учнів 6-х класів (хлопці) (Попков В.В.);

І місце у змаганнях з волейболу серед учнів 10-х класів (дівчата)         (Гальченко А.С.);

ІI місце у змаганнях з волейболу серед учнів 9–х класів (дівчата)                   (Гальченко А.С.);

І місце у змаганнях з волейболу серед учнів 8-10-х класів (хлопці)                             (Гальченко А.С.);

І місце у змаганнях зі стрітболу серед учнів 9-х класів (хлопці)                        (Гальченко А.С.);

І місце у змаганнях з шахів (збірна ліцею) (Гальченко А.С., Попков В.В.)

І місце у змаганнях з шашок (збірна ліцею) (Гальченко А.С., Попков В.В.).

В обласних змаганнях 2019/2020 навчального року:

І місце у зональних змаганнях з волейболу (м. Золочів) серед учнів 10-х класів (дівчата) (Гальченко А.С.);

ІІ місце у зональних змаганнях з волейболу (м. Золочів) серед учнів 10-х класів (хлопці) (Гальченко А.С.);

IV місце у фінальному етапі обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти з волейболу (дівчата);

ІІ місце в обласному фінальному етапі Шкільної волейбольної ліги серед команд юнаків у місті Первомайськ.