Екскурсії


27 лютого 2020 року  учні 9-х класів КЗ "Богодухівський ліцей №2" здійснили навчальну екскурсію до Куряжського музею - колонії ім. А.С. Макаренка, під час якої дізналися  про життя та працю визначного педагога. Діти відвідали Історичний музей, в якому оглянули дві виставки "Археологія" та "Історія Слобожанщини", що сприяло поглибленню вивчення історії.

18 лютого 2020 року в рамках місячника патріотичного  виховання  учні 7-Б класу (класний  керівник  В.А.Герасименко) відвідали  музей пам'яті учасників  Афганськоі війни. Цікаву екскурсію провів Масюк Вячеслав Олександрович.

12 грудня 2019 року учні 10-А та 9-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" разом із класними керівниками Зубовою В.Б., Остаховою Т.М. , вчителем предмета "Захист Вітчизни" Терещенко С.І. здійснили навчальну, профорієнтаційну екскурсію до міста Харкова, під час якої відвідали музей анатомії Харківського медичного університету, науково-просвітницький музей сексуальних культур світу та взяли участь у майстер-класі з приготування піци та ролів у ресторані "Мафія".

4 грудня 2019 року учні 6-Б класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили навчальну екскурсію до м.Харкова. Діти відвідали Державний музей природи Харківського національного університету ім.В.Каразіна, Харківський планетарій та Харківський театр для дітей та юнацтва, де переглянули виставу "Ніч перед Різдвом" М.Гоголя.

26 листопада 2019 року з метою профорієнтації та знайомства з рідним краєм учні 8-В класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 "  разом із класним керівником Оксенич Д.В. та вчителем історії Калітіною Л.М. здійснили екскурсію на молочно-товарну ферму с. Гавриші. Учнів і вчителів гостинно зустріли головний зоотехнік Саранча О.І. та зоотехнік Задорожня Н.А. Олексій Іванович і Наталія Андріївна детально розповіли про роботу в господарстві, про тварин, які є на фермі. Учні почули відповіді на всі запитання. Прощаючись та щиро дякуючи за екскурсію, хлопчики й дівчатка отримали смачні подарунки від керівника господарства Кондратенка О.О.

26 листопада 2019 року з метою профорієнтаціі та підготовки до ЗНО  учні 10-Б та 8-Б класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2"  здійснили екскурсію до Харкова, під час якої  відвідали музей анатомії при Харківському національному медичному університеті та навчальний  "Ландау Центр" при Харківському національному університеті ім. В.Каразіна, а також побувалина прем'єрі кінофільму "Захар Беркут".

24 жовтня 2019 року учні 7-Б класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" разом із класним  керівником  В.Герасименко здійснили екскурсію до м.Полтави. Діти побували у музеї Полтавської битви, музеї авіації, краєзнавчому музеї, музеї-садибі І.Котляревського та милувалися краєвидами чарівного міста.

15 жовтня 2019 року учні 7-А, 7-В, 10-А, 11-А класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» здійснили навчальну екскурсію до Харкова. Діти відвідали розважальний центр «Французький бульвар», де переглянули фільм за повістю Івана Франка «Захар Беркут».

28 вересня 2019 року учні 6-Б, 8-Б, 10-Б класів КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» разом із класними керівниками Саранчею Т.І., Могілевською О.А., Соломахою І.В. здійснили захоплюючу подорож до м. Дніпра. Романтичне і таємниче, сучасне і ритмічне місто надзвичайно захопило дітей своїми культурними і архітектурними пам'ятками, а також затишними парками, скверами. Учні відвідали незвичайний єврейський центр «Менора» – неповторний архітектурний комплекс, який став найбільш масштабним проектом не тільки в м. Дніпро, а й у всій Україні. Далі дітей чекала прогулянка дніпровськими хвилями на теплоході, де розгорталися чудові краєвиди та красиві пейзажі Монастирського острова, на якому розташована Миколаївська церква, а також відкритий водоспад «Поріг Ревіння». Окрім цього, учні побували у технічному музеї ретро-автомобілів «Машина часу», у якому представлено чимало експонатів, які доповнюють атмосферу кінця 20 століття. Є навіть фрагмент вулиці з бензоколонкою. На завершення цікавої екскурсії по музею ретро-автомобілів, дітям провели майстер-клас із виготовлення смачних десертів та пригостили чаєм. Не менш захоплюючою для дітей була екскурсія до музею популярної науки і техніки «Експериментаріум». Учні за допомогою інтерактивних експонатів власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, створювали блискавку, змушували літати магніт і навіть зазирали у нескінченність. Побачене у музеї, вкотре нагадало дітям як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках. Ця подорож принесла багато нових вражень та позитивних емоцій дітям!

24-27 вересня 2019 року учні 6-В, 7-Б, 7-В та 9-В класів КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" разом із класними керівниками І.Заяц, Т.Остаховою, В.Герасименко здійснили екскурсію до м.Львова. Діти відвідали Золочівський, Олеський та Підгорецький замки, памятку архітектури "Личаківський цвинтар", Дім легенд, міську Ратушу, греко-католицький собор Св.Юра, гору "Високий замок", парк "Шевченківський гай", майстерню Шоколаду, музей кави; пройшлися чарівними вуличками Львова. Сповнені найприємніших вражень  від гостинності міста Лева повернулися додому.

2 вересня 2019 року учні 11-А класу КЗ "БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2" здійснили поїздку до міста Харкова, під час якої відвідали парк культури та відпочинку ім. Горького та парк Шевченка.